TEAM CAPITAL c

thomas-zwart.jpg

Thomas Zwart

Director
thomas@capitalc.amsterdam
koen-leenders.jpg

Koen Leenders

Operations Manager
koen@capitalc.amsterdam
lisa-vergeer.jpg

Lisa vergeer

Sales manager
lisa@capitalc.amsterdam +31 20 247 7000
nadine-wigger.jpg

Nadine Wigger

Event Manager Signature Experience Rooms
nadine@capitalc.amsterdam +31 20 247 7000
josine-hendriksen.jpg

Josine Hendriksen

Communication Manager
josine@capitalc.amsterdam
eliane-roest.jpg

Eliane roest

Online manager
eliane@capitalc.amsterdam
sieb-van-es.jpg

Sieb van Es

Assistent Operations Manager
sieb@capitalc.amsterdam
gj-kooijman.jpg

GJ Kooijman

Community Manager
GJ@capitalc.amsterdam
rickverheij.jpeg

Rick Verheij

Hospitality Manager
rick@capitalc.amsterdam
hidde-zwart.jpg

Hidde zwart

Facility support
hidde@capitalc.amsterdam
yoelle-haurissa.jpg

Yoelle Haurissa

Management Assistant
yoelle@capitalc.amsterdam
jill-ongering.jpg

Jill Ongering

Host
welcome@capitalc.amsterdam
willem-slijthof.jpg

Willem Sijthoff

Founder
willem@capitalc.amsterdam

WAAR CREATIVITEIT 
en zaken ELKAAR tegenkomen

 EN SOMS WILDE IDEEëN 

Volgens Capital C is creativiteit namelijk geen mysterieuze,onaanraakbare gave. Wij geloven namelijk dat creativiteit een ongedefinieerde som is van intelligentie, professionaliteit, toewijding, humor, zelfvertrouwen en soms gewoon dom geluk.

We begrijpen dat je soms eerst 567 afgrijselijke ideeën moet bedenken, voor je tot iets (potentieel) briljants komt. En daarom biedt Capital C de ruimte voor al die 567 afgrijselijke ideeën én voor dat ene idee dat wél werkt.

Door vergaderruimtes en co-working spaces te bieden, verbindt Capital C jonge creatieven aan gevestigde namen, freelancers aan creatieve bureaus, en creativiteit aan commercie. Wij geloven dat deze energie Amsterdam een stad van internationale connecties en eindeloze mogelijkheden maakt.

Noem het wat je wilt …
Wij noemen het Creativity with a Capital C.

MEET.jpg

welke ruimte past bij jou?

EVENT LOCATIES
ENTERTAIN.jpg

Van honderden tikkende klokken in de Clock Tower tot een weergaloos uitzicht over de stad in de High Light. Wij weten hoe je indruk maakt op je gasten. Of je nu een conferentie, exclusief diner, vergadering of product launch wilt organiseren, het is mogelijk in Capital C.

vergaderruimtes
the-pink-room-hero.jpg

Op zoek naar een unieke vergaderlocatie in Amsterdam? Capital C vroeg Nederlandse designers om zicht te buigen over de inrichting van onze vergaderruimtes. Elke ruimte ademt creativiteit.

Flexplekken
hero-flexplekken.jpg

Creativiteit heeft ruimte nodig om dingen uit te proberen, te falen en opnieuw te proberen. Capital C heeft deze ruimtes. Op de begane grond van het oude diamantgebouw vind je co-workspaces waar flexers samenkomen. Een plek waar het print-papier nooit op is en de koffie altijd klaar.

KANTOREN
kantoren-hero.jpg

Op de plek waar ooit diamanten werden verhandeld, vind je nu de nieuwe creatieve hub van Amsterdam: Capital C. Twee etages vol creatieve bedrijven die hier kantoor houden. Zoek je een plek? Laat het ons weten.